Fan-stránky o legendární RTS sérii Age of Empires 3

image
image
image
image
image
Xzone

Age of Empires 3 - Přehled věků

Civilizaci budujete sbíráním surovin, stavěním budov, vytvářením armády, výzkumem technologických vylepšení a postupem do pěti různých a zcela odlišných věků:

Věk objevů [Discovery Age]


- zobecněný termín odkazující na období 16. století, ve kterém se evropské civilizace pokusily obejít turecké impérium, aby získaly ekonomické styky v Indii a dalších částech Asie. Během tohoto hledání státy skládající se hlavně ze Španělska, Portugalska, Anglie a Francie objevily jiné, pro Evropany neznámé kontinenty. Tedy doba jako stvořená pro start hry v Age of Empires III.

Koloniální věk [Colonial Age]


- toto období se dá charakterizovat jako masový přísun přistěhovalců na americký kontinent. V koloniálním období patřilo území Ameriky evropským státům, kterým přicházely do pokladen nové daně. Toto období bude v Age of Empires III synonymem pro budování silné ekonomiky a vojska.

Věk pevností [Fortress Age]:


Věk pevností nejspíše odkazuje na dobu okolo roku 1700, ve kterém chtěli evropské národy posílit své pozice na severu amerického kontinentu tím, že vytvořily velké pevnosti spolu s těžkým dělostřelectvem. Věk pevností v AoE 3 umožnuje pokračování vývoje započatého v koloniálním věku a věku objevů. Jakmile hráč dosáhne věku pevností, tak armádní vylepšení spolu s ekonomickým exponenciálně naroste. Věk byl navrhnut tak, aby hráči v tomto období nestrávili mnoho času - je ale velmi důležitý, jelikož většina bitev se odehrává právě během jeho trvání.

Průmyslový věk [Industrial Age]


- již z názvu tohoto věku je zřejmé, že se jedná o největší technický rozmach v 18. a 19. století. Začíná totiž průmyslová revoluce, během níž byla zavedena automatizovaná výroba, využítí parních strojů a všeobecně vzato i velký ekonomický rozvoj. Ačkoli průmyslová revoluce započala ve Velké Británii, její efekt se rozšířil velmi rychle po celém světě díky vylepšené dopravní, ekonomické a sdělovací technice. Předpokládá se, že v Age of Empires III bude toto období spojováno s mnoha technologickými a ekonomickými vylepšeními.

Imperiální věk [Imperial Age]


- nejspíš odkazuje na tehdejší britské impérium v 19. století. Asi se bude zaměřovat na snahu o expanzi národa do celého světa skrze válku a diplomacii. Z minulých dílů série se dá odvodit, že tento 4. věk bude ve hře i posledním.


Zdroj: tiscali games


Koupit Age of Empires III.


V každém věku je možné stavět další budovy, vytvářet mnohem silnější vojenské jednotky a zkoumat mnohem cennější technologie.
obsah-foot
Aktuální anketa
image
image
Vyhledávání
image
Shoutboard
image
image
image
© 2007-2010 | Sekce: Vokr.com | All rights reserved | code & programming by PROCHI | optimalizace PageRank.cz