Fan-stránky o legendární RTS sérii Age of Empires 3

image
image
image
image
image
Xzone

WarChiefs - Budovy a jednotky Aztéků

image

Budovy a jednotky Aztékůimage Dům

Vzhledem k tomu, že žijí v poměrně suchém klimatu, si Aztékové staví domy jako jednoduché stavby z nepálených cihel s doškovou střechou.
image Válečná chýše

Ve válečné chýši probíhá výcvik aztéckých válečníků. Tito válečníci budou pravděpodobně tvořit převážnou většinu vaší armády. Válečná chýše je také obranná budova, která střílí po blízkých nepřátelích.image Chýše vznešených

Chýše vznešených je vylepšenou verzí válečné chýše, má více bodu zdraví navíc a silnější útok. Zde se také cvičí vojenské jednotky vládnoucích tříd Aztéku - něco jako aztéčtí rytíři: smrtící šípy, běžící orli, plížící se jaguáři a tvrdé lebky. K těmto válečníkům získáte přístup ve třetím věku.


image Macehualtin

Aztécký macehualtin je pěchotní jednotka s dobrým útokem a slušným dostřelem. Macehualtiny je nejlepší používat jako střeleckou jednotku a nejúcinnejší jsou proti těžké pěchotě, jako jsou mušketýři a kopiníci. Nosí jednoduchou bavlněnou zbroj a jsou ozbrojeni praky a štíty. Macehualtin je nejlevnější a nejslabší aztécká jednotka. Dostupná vylepšení jsou elitní a šampión.


image Kojotí běžec

Kojotí běžec je agilní a rychlý bojovník ve zbroji, schopný provádět některé úkony příslušející kavalerii za mnohem nižší cenu. Kojotí běžci jsou dobří proti jednotkám vyvolávajícím drobné šarvátky v rámci průzkumu bojem a proti dělostřelectvu. Vzhledem k tomu, že kojotí běžec způsobuje poškození při útoku zblízka, je tato jednotka zranitelná střeleckými útoky v době, kdy se přibližuje k nepříteli. V pozdějších obdobích můžete kojotí běžce vylepšit na elitní a šampióny.

image Pumí kopiník

Pumí kopiníci jsou jednotky vyzbrojené kopím, které způsobují značné poškození, ale nedisponují útokem na dálku. Jsou dobrí proti kavalerii a budovám a mají vysoký počet bodu zdraví. Pumí kopiníky lze později vylepšit na elitní a šampióny.


image Smrtící šíp

Aztécký smrtící šíp je relativně pomalá pěchotní jednotka s dobrým útokem, mnoha body zdraví a středním dostřelem. Smrtící šípy střílejí zápalnými střelami na dlouhou vzdálenost a zvláště účinní jsou proti budovám a dělostřelectvu. Tuto jednotku můžete vylepšit na šampióna.


image Běžící orel

Běžící orel je pěchotní jednotka s dobrým útokem a rozumným dostřelem.
Běžící orel používá vrhače oštěpu a je dobrý proti kavalerii.image Plížící se jaguár

Plížící se jaguár je pochotní jednotka se skvělým útokem, spoustou bodu zdraví, ale bez možnosti útocit na dálku. Plížící se jaguár je ozbrojen obsidiánovým nožem a osvědčuje se proti jízdě i proti těžké pěchotě. Dokáže se rovněž plížit.


image Válečný náčelník

Válečný náčelník je silná a houževnatá pochotní jednotka, jež však nedokáže útočit na dálku. Vzhledem k tomu, že aztécký válečný náčelník způsobuje poškození při útoku zblízka, je tato jednotka zranitelná střeleckými útoky v době, kdy se přibližuje k nepříteli. Hlavní výhodou válečného náčelníka je však skutečnost, že všechny jednotky v jeho blízkosti získávají za zabití nepřítele zvláštní body zkušeností.

image Kněz válečník

Kněz válečník je pochotní jednotka s dobrým útokem, jež muže svým tancem léčit okolní jednotky, a tančí-li kolem obřadního ohne, počítá se za dvě jednotky.
image Děsivá lebka

Děsivá lebka je pomalu se pohybující elitní pochotní jednotka, která má spoustu bodu zdraví, ale nemůže útočit na dálku. Děsivé lebky jsou mocnými bojovníky tváří v tvář, ale jsou zranitelní střeleckými útoky.obsah-foot
Aktuální anketa
image
image
Vyhledávání
image
Shoutboard
image
image
image
© 2007-2010 | Sekce: Vokr.com | All rights reserved | code & programming by PROCHI | optimalizace PageRank.cz