Fan-stránky o legendární RTS sérii Age of Empires 3

image
image
image
image
image
Xzone

WarChiefs - Budovy a jednotky Irokézů

image

Budovy a jednotky Irokézůimage Výrobna obléhacích strojů

Výrobna obléhacích strojů je speciální dlouhé stavení, které Irokézové využívají při stavbě obléhacích strojů, jako je neprůstřelný štít, beranidlo a lehké dělo. Indiánské civilizace mají některé vysloveně smrtící jednotky, a tak je životně důležité dobře výrobnu obléhacích strojů chránit, jakmile ji jednou postavíte. A pokud někde uvidíte nepřátelskou výrobnu obléhacích strojů, zničte ji co nejrychleji!

image Válečná chýše

Válečná chýše je domovem pěchotních jednotek a staví se zde vylepšení, která zvyšují míru poškození, již mohou jednotky způsobit a utrpět. Válečná chýše má i schopnost útoku. Když jich v jedné oblasti postavíte několik, zvýší se tím její obranyschopnost a budete moci stavět více jednotek naráz.

image Corral

Corral - ohrada pro koně - je domovem jízdních jednotek. Staví se zde vylepšení, která zvyšují míru poškození, jakou mohou jednotky způsobit a utrpět. Vycvičí tolik jednotek, kolik si můžete dovolit, přičemž každá další jednotka se řadí za první.


image Neprůstřelný štít

Neprůstřelný štít je pěchotní jednotka, která má sice slabý útok, ale zato spoustu bodLI zdraví a dobrý dostřel - používejte ji jako předvoj vaší armády, aby vás zaštítila proti poškozenÍ. Protože neprůstřelné štíty odolají nepřátelské palbě, jsou dobré při útoku na věže a na další budovy. Poškození způsobují na dálku, a tak je udržujte v patřičném odstupu, kdykoliv to bude možné. Neprůstřelné štíty je možné vylepšit na šampióny.


image Beranidlo

Pozemní obléhací jednotka s krátkým dostřelem a vysokou účinností při útoku proti budovám. Beranidlo . se přesunuje velmi pomalu, ale je poměrně efektivní, když chcete nepřátelské město proměnit v hromadu trosek.


image Lehké dělo

Lehké dělo je ve výrobně obléhacích strojů k dispozici od čtvrtého veku a můžete ho dostat také od kmenové rady. Má daleký dostřel a muže způsobovat periferní poškození také jednotkám a objektům, které se nacházejí v blízkosti cíle. Lehká děla používejte proti dělostřelectvu, pěchotě a budovám.


image Válečný náčelník

Válečný náčelník je pěchotní jednotka s dobrou rychlostí a útokem. Muže si osvojit léčitelské schopnosti nebo schopnost napadnout více jednotek zároveň, přičemž se mu znavně zvýší počet bodů zdraví. Nejdůležitější vlastností válečného náčelníka je však skutečnost, že se jednotkám v jeho okolí zvyšuje počet bodů zdraví.


image Aenna

Aenny jsou pěchotní střelecké jednotky - vyrábějí se levně a jsou k dispozici vcelku brzy. Můžete je vylepšit na elitní a šampióny. Aenna si v poli nejlépe vede proti pomalým jednotkám, které nemají útok na dálku, takže je muže zasypat smrtící palbou šípu a potom teprve uprchnout, nebo se nepříteli postavit tváří v tvář.

image Tomahawk

Tomahawk je pěchotní jednotka, účinná proti jízdě, s dobrým útokem a malým dostřelem. Tomahawk útočí na dálku a je dobré jej udržovat v bezpečné vzdálenosti od nepřítele, kdykoli je to možné.


image Lesní slídič

Lesní slídič je jednotka lehké pěchoty vyzbrojená ručnicí. Má dlouhý dostřel, umí se plížit a osvědčuje se proti pomalé těžké pěchotě. V boji muže proti muži je zpravidla v nevýhodě. Tuto jednotku lze vylepšit na šampióna.


image Kanja

Kanja - jezdci na koních - jsou silné a rychlé jednotky, jež však nedisponují žádným útokem na dálku. Kanja jsou vyzbrojeni palicemi a sekerami a poškození způsobují v boji tváří v tvář. Když se přibližuje k nepříteli, je kanja zranitelný útokem na dálku, ale jako jezdecké jednotce mu přiblížení mnoho času nezabere. Můžete jej vylepšit na elitního jezdce a šampióna.


image Jízdní mušketýr

Jízdní mušketýři jsou rychlá jednotka s útokem na dálku. Jsou účinní při nájezdech a při pronásledování nepřátelské jízdy. Mají malý dostřel a jsou zranitelní vůči válečníkům s dalekonosnými střelnými zbraněmi. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednotku ze tretího veku, můžete jízdní mušketýry vylepšit jen na šampióny. Mušketýři jsou všestranně použitelnou jednotkou: mají slušnou rychlost, určitý dostřel a dost bodu zdraví. Potřebují více životního prostoru než pěchota, ale pěchota je nedohoní.


image Smyk

Smyk, podobně jako krytý vůz, můžete využít k okamžitému vybudování jakékoli budovy (zdarma), kterou mají Irokézové v daném veku k dispozici, s výjimkou obchodních středisek a centra města. Smyk si také můžete šetřit do pozdějších veků a postavit pak nákladnější a mocnější objekty jako jsou plantáže, aniž byste na ne museli vynakládat zdroje.obsah-foot
Aktuální anketa
image
image
Vyhledávání
image
Shoutboard
image
image
image
© 2007-2010 | Sekce: Vokr.com | All rights reserved | code & programming by PROCHI | optimalizace PageRank.cz