Fan-stránky o legendární RTS sérii Age of Empires 3

image
image
image
image
image
nEophyte - intel e-sports club

WarChiefs - Budovy a jednotky Siouxů

image

Budovy a jednotky Siouxůimage Týpí

Na rozdíl od domů týpí nezvyšují maximální počet obyvatel (Siouxů je od počátku rovných 200.) Vojenské jednotky Siouxů získávají v blízkosti týpí další body zdraví. Můžete je postavit kolem městečka a posílit tak bojovníky při obraně.


image Válečná chýše

Válečná chýše je domovem pěchotních jednotek a staví se zde vylepšení, která zvyšují míru poškození, jakou mohou jednotky způsobit a utrpět. Válečné chýše jsou poměrně levné, a tak jich možná budete chtít postavit víc, abyste urychlili produkci jednotek, nebo budete mít po ruce jednu vyhrazenou pro vylepšování vašich vojsko.


image Válečný náčelník

Válečný náčelník je jednotka lehké jízdy s dobrou rychlostí a útočnou silou, která však nemá útok na dálku. To znamená, že je zranitelná střelbou jednotek, k nimž se přibližuje - avšak vzhledem k tomu, že je jednou z nejrychlejších jednotek ve hře, se k nepříteli dostane velmi rychle. Válečný náčelník také zvyšuje rychlost blízkých spřátelených válečníků. Jestliže ho tedy obklopíte jízdními jednotkami, bude se celá takto vytvořená kavalerie pohybovat rychleji než obvykle.


image Válečná palice

Válečná palice je šikovná a levná pěchotní jednotka Siouxů, která způsobuje značné poškození a má dost bodu zdraví, ale nedovede útočit na dálku. Válečné palice si v boji vedou nejlépe proti jízdě nebo budovám. Snadno se vycvičí, nestojí žádné peníze a lze je cvičit i v koloniálním věku. Válečné palice můžete vylepšit na elitní a na šampióny.


image Cetanský lučištník

Cetanský lučištník je cenově nenáročná jednotka lehké pěchoty s útokem na dálku. Cetanští lučištníci jsou k dispozici brzy a zpočátku nemají valný dostřel, ale po prvním vylepšení se dostřel výrazně zvýší. Mezi možná vylepšení patří i elitní jednotka a šampión. V boji si vedou nejlépe proti pomalým jednotkám, které nemají střelecký útok, takže je mohou zasypat smrtící palbou šípu a potom teprve uprchnout, nebo se nepříteli postavit tváří v tvář.


image Jezdec se sekerou

jezdec se sekerou je jízdní jednotka účinná proti dělostřelectvu. Má velkou útočnou sílu, dobrou rychlost, ale nedisponuje žádným útokem na dálku. Vzhledem k tomu, že jezdec se sekerou zraňuje jen v boji zblízka, je zranitelný střelbou jednotky, k níž se přibližuje - ale jako jízdní jednotce mu přiblížení dlouho netrvá. jezdce se sekerami můžete vylepšit na elitní a na šampióny.


image Jízdní lučištník

jízdní lučištník Siouxů je houževnatá jezdecká jednotka s nebezpečným útokem na dálku a vynikající rychlostí. V boji se muže rychle přesouvat tam a zpět a je velmi efektivní vůči jízdě. Protože je však jízdní lučištník vyzbrojen jen lukem, v boji tváří v tvář vám nebude moc platný.


image Jezdec s ručnicí

Siouxský jezdec s ručnicí je houževnatá jízdní jednotka s dobrou rychlostí a se slušným útokem na dálku. Narozdíl od ostatních střeleckých jízdních jednotek je poměrně schopný v boji proti pěchotě a dělostřelectvu. jezdce s ručnicemi můžete vylepšit na elitní a na šampióny.


image Plížící se Tašunke

Plížící se Tašunke je zvláštní jízdní jednotkou, která se dokáže plížit, má vynikající útočnou sílu a dobrou ,rychlost, postrádá však střelecký útok. Tašunkové jsou k dispozici od druhého veku a ve větším počtu získávají na síle - čím více jich máte, tím jsou odolnější. Plížící se Tašunkové bojují zblízka, primárně jsou vybaveni dotykovými holemi.


image Psí voják

Tato jízdní jednotka, jež je vyzbrojena kopím, se nejlépe uplatní proti lehké pěchotě a dělostřelectvu. Psí vojáky lze získat jedině tancem kolem obřadního ohne nebo od kmenové rady.
obsah-foot
Aktuální anketa
image
image
Vyhledávání
image
Shoutboard
image
image
image
© 2007-2010 | Sekce: Vokr.com | All rights reserved | code & programming by PROCHI | optimalizace PageRank.cz