Fan-stránky o legendární RTS sérii Age of Empires 3

image
image
image
image
image
nEophyte - intel e-sports club

Asian Dynasties - Game info

AGE OF EMPIRES III ASIAN DYNASTIES


Výrobce: Big Huge Games
Vydavatel: Microsoft
Popis hry: druhý datadisk pro RTS roku 2005 zasazen do prostředí Asie
Datum vydání: listopad 2007


Age of Empires III: The Asian Dynasties je druhý datadisk pro RTS Age of Empires, který hráčům nabídne možnost expanze na východ.
K dispozici tedy budou nové hratelné asijské civilizace, 15 nových asijských zázraků a nově zpracované obchodování i podmínky vítězství.
Chybět nebudou nové lokace, tématicky laděné asijské zpracování (hudba, grafika, zvuky) a nové random mapy, postavené na základech map z předešlých AoE titulů.


cara


Co přinese nový datadisk?

Age of Empires 3 míří na východ! To jste samozřejmě pochopily již z názvu článku, takže se podívejme na zoubek tomuto připravovanému titulu. V datadisku se objeví 3 nové civilizace (Čína, Japonsko a Indie), 15 nových asijských zázraků, nově zpracované obchodování a podmínky vítězství, nové jednotky, spousta nových lokací, tématicky laděné asijské zpracování (hudba, grafika, zvuky) a nové mapy postavené na základech map z předešlých dílů. Hra se bude odehrávat v období od konce 15.století až po konec 19.století, tedy půjde dobu od objevení Indie Columbusem až, po téměř moderní dobu čilého obchodu Asie s Evropou a kolonizaci některých území evropany. Obchodovat se bude iamge samozřejmě především s hedvábím a kořením. Byly zmíněny mapy postavené na zíkladech starých, ale samozřejmě se obejví i nové, jedna by se dokonce měla týkat právě výše zmíněného obchodu s hedvábím, podle vývojáře hry Briana Reynoldse půjde přímo o Hedvábnou cestu a bude prý obsahovat nové obchodní mechanismy. Hra bude samozřejmě obsahovat nové zázraky - divy (Wonders) jako jsou : Socha Budhy, Zlatý pavilon, Torii Gates ( tradiční japonská brána) atd.. související samozřejmě s Asií. Některé budou spojeny s kolonizací Asie evropany. Důležitou změnou k lepšímu by mělo být odstranění těchto zázraků jako podmínky k vítězství, kterou spousta fanoušků kritizovalo. Budování těchto monumentů bymělo být jen jakýmsi pozvednutím úrovně. Další zajímavostí je budování konzolátů, kde si vyberete jednu z evropských koloniálních mocností, s kterou budete spolupracovat, obchodovat a od níž budete moci získávat bonusy nebo od ní odkupovat nové schopnosti či jednotky (včetně těch unikátních, třeba od Francouzů těžkou jízdu kyrysníků).

Single-Player a Multi-player

image Ve hře budou k dispozici 3 civilizace a pro každou je připravena speciální kampaň, z níž každá obsahuje 5 scénářů (frakcí bude 5). Z jednotek se můžeme těšit třeba na samuraje nebo tzv. Daimyo (ze strategického hlediska prý nejsilnější jednotky, ale důvody si chce Brian Reynolds ještě nechat pro sebe).Mělo dojít také ke zvýšení obtížnosti hard, protože si někteří fanošci stěžovali na menší obtížnost úrovně hard, a tak se tvůrci dušují, že hard bude opravdu znamenat těžký a vyhrát na tuto úrověň bude hodně nesnadné. Ostatní úrovně zůstanou stejné jako předtím. V multi-playeru se samozřejmě objeví spousta nových map, ale hlavně nové karty, mechanizmy a hotkeye, o kterých se tvůrci hry radili s Top hráči AoE 3 a multi-player by měl konečně dostat rozměr, jaký si přejí hráči. Asijské mocnosti budou mít samozřejmě také svá domovská města a karty v nich koupitelné a dojde zde ke změně např. v systému „vesničanských karet“, protože skoro všechny předchozí národnosti měli ze začátku možnost zaslat si hned tři dělníky. Číňané budou mít tzv. migrační karty, které každému městskému centru a vesnici přidají jednoho pracovníka (takže využívat je radši až později), Japonci mohou poslat jen dva vesničany, ale za to zase dvakrát a Indové nemají tyto karty vůbec žádné, avšak každá jiná po jednom pracovníkovi vždy přidá.

Zdroj : gamespot, ign, ageofempires.com
obsah-foot
Aktuální anketa
image
image
Vyhledávání
image
Shoutboard
image
image
image
© 2007-2010 | Sekce: Vokr.com | All rights reserved | code & programming by PROCHI | optimalizace PageRank.cz