Fan-stránky o legendární RTS sérii Age of Empires 3

image
image
image
image
image
Facebook Vokr.com

Rozhovor

Rozhovor o Japonské civilizaci:


GS: Mohl by ste nám poskytnou nějaký předběžný přehled údajů o Japonsku. Jejich hlavní slabosti a jejich hlavní přednosti.Jaké nové možnosti a vlatnosti nám to přinese.

BR: Jejich hlavní přednost bude spočíat v extrémně silné armádě ,která ale bude drahá ,takže bude potřeba také silná ekonomika. Nejvíce zajímavé na Japonsku bude ,že si téměř všechny karty bude moct poslat z domovského města dvakrát.Další velice dramatická změna bude odrážet v omezení lovu zvěře a jezení jiného než rybího masa , omezení které v japonsku platilo po stovky let,takže Japonci nebudou moci získávat jídlo lovem nebo chovem dobytku.

GS: Mohl by jste popsat jak se váš tým chystá využít skutečné historické údaje. Jak moc se na tomto národu ve hře projeví? Které hlavní historické události se na nich odrazí?

BR: Japonská historie v našem podání silně zasáhnou tuto civilizaci ,počínaje vojenskými jedntokami ,konče technologiemi pro karty z domovsého města a hlavně to samozřejmě ovlivní jejich singl-playerovou kampaň. Názorný příklad je zákaz lovení zvěře a jezení jiného než rybího masa ,který byl způsoben vlivem Budhismu a přetrvával v Japonsku po stovky let a to i v období ve kterém se odehrává tato hra.v této době také v Japonsku byly chrámy ,kde se volně potulovala ochočená zvěř ,takže sme do hry přidali chrami které lákat blízké zvířata k poskytnutí bonusu na těžení.

GS: Mohl by jste nám poskytnou přehled o Japonké armádě. Které jsou její nejzvláštnější jednotky ? Jak pomohou určit Japonsku nejlepší strategii v bitvě?

BR: Japonské jednotky mají sklon být velice silné ale také velice drahé. Páteř Japonské armády je samurai ,který má stejně jako třeba kyrisník mohutný plošný útok na několik jednotek najednou. Zvláštní "hatamoto" samurai ,přístupný z konzulátu ,je ještě více silný než ronin ,kterého si mohou poslat Evropské civilizace z domovského města.

Ze strategického hlediska nejvýznamější jednotkou bude "daimyo" zvláštní velitelská jednotka přístupná z domovského města a z jednoho z divů. Jeho neužitečnější vlastnost je ,že je to mobilní jednotka schopná přijímat zásilky z domovského města.Tkže pokud si ho nenecháte zabít ,je schopen dodat posili přímo do prostřed bitvy. Dále může daimyo trénovat jiné jednotky a vojákům v jeho okolí poskytuje bonus.Nejsilnější verze daimyo je "shogun" ,kterého lze získat v pozdějších fázích hry.

Zdroj: Gamespot
Překlad: themefisto

Komentáře:


Komentáře pro tento článek nebyly nalezeny!
obsah-foot
Aktuální anketa
image
image
Vyhledávání
image
Shoutboard
image
image
image
© 2007-2010 | Sekce: Vokr.com | All rights reserved | code & programming by PROCHI | optimalizace PageRank.cz